Horner: Kaybedecek Hiçbir Şeyimiz Yok

0

Red Bull patronu Christan Horner, Vettel’le girecekleri zafer mücadelesinde kaybedecekleri hiçbir şey olmadığı görüşünde.

Singapur’da iyi olmayı bekleyen Red Bull tahmin ettiği gibi güçlü bir performans gösteriyor. Takım Cuma günü tablolarda zirvedeyken dün de sıralamalarda iki ve üçüncü sırada olmayı başardı.

Bu yıl sadece Azerbaycan’da Ricciardo ile galibiyet alabilen Red Bull patronu Horner, ellerine böyle bir fırsat geçmişken değerlendirmek istiyor.

“Bu haftasonu her bir seansta en hızlı bizdik. Ve gerçekten işe yarayan seansta, ne yazık ki, sıralamaların o hayati son bölümlerine geldiğimizde, sürücüler araçtan her şey çıkardılar, ama bizde o son parça yoktu işte.”

“Cuma antrenmanlarında gösterdiğimiz yarış temposu bizi iyi bir yere koyuyor diye düşünüyorum. Bir ilk sıra startı bir de üçüncülükten mutluyum. Yarış Cumartesi günü kazanılmaz.”

“Eğer iyi bir start alabilirsek iyi bir yarış tempomuz olabilir, o zaman Sebastian’a zor zamanlar yaşatabiliriz diye düşünüyorum.”

“Bizim kaybedecek hiçbir şeyimiz yok, Seb’in düşünmesi gereken bir şampiyonluğu var. Ortalama olarak Daniel’ın ilk sektörde biraz üstün olduğunu, sonra Max’in ikinci sektörde biraz daha güçlü olduğunu ve en son olarak üçüncü sektörde yine bir parça önde olduğumuzu söyleyebilirim.”

“(Dan ve Max) çok ama çok denkler, birbirlerini nasıl zorladıklarını izlemek müthiş.”

Sosyal Medya Hesaplarınızla veya Üye Olarak Yorum Yapabilirsiniz