Hamilton: Şampiyonluğu Hak Ettim

0

Hamilton, bu yıl sezon başında yaşadığı bir dizi mekanik sorunun kendisini geride bırakmasından sonra şampiyonluğu tamamiyle hak ettiğini düşünüyor.

“Kendimin ve garajın benim tarafının şimdiye kadarki en sıkı çalışmayı gerçekleştirdiğine inanıyorum ve şampiyonada uğruna çalıştığımız pozisyonda değiliz. Ama biz hala güçlü bir pozisyondayız, hala çok çalışıyoruz, hala heyecanlıyız, hala motiveyiz, hala kazanmaya çok odaklıyız. Mühendislerimle gurur duyuyorum ve bu sezon çok büyüdük. İş ahlakımız her zaman olduğundan daha yakın bu sezon.”

“Yeni katılan mekanikerlerimle birlikte, sezonun başında işler bizim için çok zor başladı. Özellikle onların tarafından öyle olduğunu söyleyebilirim. Çünkü tam olarak neler olduğunu anlamadılar ve biz de o problemleri yaşadık. Sonra onlar da sosyal medyadan çokça kızgınlık hissettiler. İnsanlar onları suçluyordu fakat meselenin onlarla bir alakası yoktu.”

“Sonra bir sürü başarımız da oldu, ben de onlarla şahane bir ilişki kurdum. Yani şu anda sahip olduğum grupla çok çok gururluyum ve tabii ki grup olarak bu sene şampiyon olacak kadar çalıştığımızı hissediyorum, fakat yapabileceğimiz tek şeyin bu şahane hafta sonuna odaklanmak olduğu son yarıştayız, daha önceki yarışlarda yaptığımız gibi. Gerçekten yekpare bir gruba dönüştük ve böyle devam ettik.”

Sosyal Medya Hesaplarınızla veya Üye Olarak Yorum Yapabilirsiniz