Hamilton Emekliliğin Bir İhtimal Olduğunu Biliyor

0

Rekorları ardı ardına kıran Lewis Hamilton, ani bir emekliliğin her zaman ihtimallerden biri olduğunu söylüyor.

Kendi evindeki Britanya GP’sini kazanan ve sevincini taraftarlarıyla paylaşan Lewis Hamilton, tıpkı çocukluk arkadaşı Nico Rosberg gibi ani bir emeklilik kararı verebileceğini söylüyor.

“Bir hedef koyup başardığınızda ve içinizde bu inanca sahip olduğunuzda… Bu muhteşem bir his. Neden böyle sürdüğümü bilmiyorum. Sadece böyle sürdüğüm için mutlu hissediyorum. Ailemle olduğum zamanlar hariç, en mutlu halim aracın bıçak sırtında olduğu an.”

“Yaırşmayı sevdiğim haricinde altı ay sonrasında ne olacağını gerçekten söyleyemem. Ne olacağını bilmiyorum.”

“Sürmeyi seviyorum ve (emekliliğin) beklenmedik olduğunu söyleyebilirsiniz. Ama benim Noel’de hangi kafa yapısında olacağımı söyleyemezsiniz. Umalım ki gerçekten iyi olsun. Başka bir şampiyonluk kazanmak bile, sadece eldivenlerimi takma meselesi olmayacak. Her zaman daha fazlasını elde etmek isteyeceğim. Şu an sadece o dördüncüyü (şampiyonluk) almaya odaklandım.”

“Yarışmayı seviyorum ve her zaman sürdüğünden daha iyi sürüyorum. Bunu geçmişte söyledim, muhtemelen daha az inançla, ama kendi içimde şu an en iyi halimde olduğumu biliyorum ve orada kalmak istiyorum.”

Sosyal Medya Hesaplarınızla veya Üye Olarak Yorum Yapabilirsiniz