F1 Racing’e Başarılar Dileriz

1

F1 Racing dergisinin çıkacağı söylentileri bir süredir ortalarda dolaşıyor, bizim de kulağımıza geliyordu. Bugün Motorsport Türkiye yöneticisi Cihangir Perperik‘in ve hepimizin tanıdığı Serhan Acar‘ın duyurusunu yapmasıyla birlikte F1 Racing Türkiye‘nin tekrar yayına gireceği kesinleşmiş oldu.

Biz de Damalı Bayrak ailesi olarak, Türkiye’deki Formula 1 severlerin uzun yıllardır yolunu gözlediği bu gelişmeyi heyecanla karşıladık. Bu yüzden başta bu derginin hayata geçmesinde emeği geçen ve geçecek olan herkesi yürekten tebrik ediyor, dergiye yayın hayatında başarılar diliyoruz.

Bütün bunlara ek olarak Türkiye’deki Formula 1 serüvenine büyük katkıları olan nice ismi de buradan anmasak olmaz. En başında Formula 1’in Türkiye’ye gelmesi için yıllarını verip tüm kişisel bağlantılarını kullanan Mümtaz Tahincioğlu‘na, Formula 1’i yıllarca bize ulaştıran yayıncılara, bu yayınlara ses veren kıymetli sunucular Emre Tilev, Serra Onay, Cem Yılmaz ve Serhan Acar‘a teşekkür ediyoruz.

Son olarak da Formula 1’in Türkiye’deki serüveninde sürekli yanında olan, bu sporun hem sesi hem hamisi olan; hem TRT gibi bir platformda şifresiz olarak bu yayını bizlere sunup bir yandan da F1 Racing dergisini bizlere ulaştıran Okay Karacan‘a özel teşekkürlerimizi yolluyoruz.

Ve bu yazıda ismi dahi geçmemiş olan, internet dünyasında bu işi sahiplenip peşinden koşturan birçok Formula 1 gönüllüsüne de, başta Damalı Bayrak ailesinin bir ferdi olan ve tezkere bekleyen Samet Demirel olmak üzere, teşekkür etmek gerekiyor diye düşünüyorum.

Yolun açık olsun F1 Racing Türkiye!

Damalı Bayrak adına,

Ufuk Bal.

1 Yorum

Sosyal Medya Hesaplarınızla veya Üye Olarak Yorum Yapabilirsiniz