Hamilton Ricciardo ile Takım Arkadaşı Olma Fikrine Sıcak Bakıyor

0

Hamilton, Ricciardo gibi bir takım arkadaşına sahip olmanın bir ayrıcalık olacağını fakat Avustralyalının öncelikle mevcut takım arkadaşı Verstappen’i mağlup etmeye odaklanması gerektiğini belirtiyor.

Red Bull ile sözleşmesi 2018’in sonunda bitecek olan Ricciardo, geçtiğimiz hafta sonu koşulan ABD GP’sinde aynı ekipmanlara sahip olarak Hamilton’a karşı yarışmak istediğini belirtmişti.

Autosport, Hamilton’a Ricciardo’nun yorumlarını sorduğunda İngiliz sürücü, “Daniel şahane bir pilot, ona karşı yarışmak bir ayrıcalık olurdu” dedi ve ekledi:

“O harika bir karakter, ekibine her zaman birçok olumlu şey katıyor. Bence bu enteresan ve havalı, insanların bana karşı yarışmak istediklerini belirttiği iltifatları kabul ediyorum.”

“İnsanların benim yanımda olmayı istediklerini düşünmeye gerçekten ihtiyacım yok, çünkü bu bir birey için her zaman en iyi şey değildir. Fakat bazı durumlarda, bu gerçekten iyi bir şey olabilir çünkü bu gelişmenize yardımcı olabilir.”

“Daniel’a bakın, o harika bir takım arkadaşına sahip ve dürüst olmak gerekirse ilk olarak onu mağlup etmek için çalışmak zorunda.”

“Başkalarına karşı mücadele etmeye ve onları mağlup etmeye bakmadan önce, daima mağlup etmeniz gereken insanlar vardır – bu sadece benim kişisel görüşüm.”

Sosyal Medya Hesaplarınızla veya Üye Olarak Yorum Yapabilirsiniz