Ricciardo Yeni Motor Parçaları Takıp Ekstra Ceza Alabilir

0

İngiltere’de yarışa en arkadan başlayacak olan Ricciardo, yeni güç ünitesi parçaları takarak takımıyla birlikte durumdan maksimum faydayı sağlayacaklarını söylüyor.

Zaten daha önce alınmış bir beş sıralık bir vites kutusu cezası olan Ricciardo, olası bir turbo sorunu sebebiyle sıralama turlarını yarıda bıraktı. Bu sonuçla birlikte Daniel Ricciardo yarışa, Fernando Alonso’nun önünde on dokuzuncu sıradan başlayacak. Ancak bal porsuğu yeni güç ünitesi parçaları alarak ekstra cezalar alabilir.

“Sanırım turboyla alakalı bişeydi, çünkü duyduğum ilk ses oydu. Kulağa çok sağlıklı gelmedi. Hala bir motorun nasıl çalıştığına dair bir fikrim yok ama bir turbonun nasıl ses çıkardığını biliyorum. Ve gerçekten ilginç sesler çıkarmaya başlamıştı ve bundan dolayı güç kaybediyordum.”

“Motor güvenliği noktasından düşünüyorum, her şey kapanıyor… Sanırım biraz basınç kaybettik o kadar. Başka bir şeye hasar vermemeye çalıştık.”

“On dokuzuncu ve yirminci fark etmiyor, eğer gerçekten istiyorsa sıramı ona verebilirim!”

“Belki bu cezadan çıkarabileceğimizi çıkarmak için neler yapabileceğimize bakacak ve deneyeceğiz ve bazı yeni parçalar takacağız. Ama çocukların şimdi her şeyi değerlendireceğini biliyorum.”

Sosyal Medya Hesaplarınızla veya Üye Olarak Yorum Yapabilirsiniz