Red Bull Macaristan GP’sine Büyük Güncellemeler Getirmeyi Planlıyor

0

Red Bull, ön grupla farkı kapatmak ve galibiyet için mücadele etmek amacıyla Macaristan GP’sine önemli güncellemeler getirmeyi planlıyor.

Daniel Ricciardo, Temmuz ayının sonunda koşulacak Macaristan GP’sinde downforce seviyesini iyileştirmek amacıyla ekibin büyük bir güncelleme getirmeye hazırlandığını belirtiyor.

“Budapeşte için önemli bir şey elde edeceğimize inanıyorum. Bu hafta sonu alışıldık parçalar var, ki şu anda neredeyse her yarışa bu tarz şeyler getiriyoruz.”

“Ancak Budapeşte muhtemelen bu hafta sonuna zıt olarak reklamı yapılacak bir güncelleme olacak.”

Red Bull, Daniel Ricciardo’nun yarışı Valtteri Bottas ve Sebastian Vettel’in yalnızca 6 saniye ardında bitirmesiyle Avusturya GP’sinden büyük bir cesaretle ayrılmıştı.

Takım patronu Christian Horner, Red Bull Ring’deki performansın yalnızca Ferrari ve Mercedes’le farkı kapatma konusundaki umutlarını arttırmadığını aynı zamanda yakın zamanda rakiplerinin arasına karışabileceklerini belirtiyor.

Horner, “Avusturya performansının üzerine koymaya devam edebilirsek o halde Ferrari ve Mercedes arasında araçlara sahip olabiliriz veya tam tersi” dedi ve ekledi:

“Sürücülerimiz kaybedecek az şeye sahip olacak, bu yüzden yalnızca yapabileceğimiz en iyi sonuçlar için gideceğiz.”

“Aslında sürücüler şampiyonasında değiliz. Daniel biraz uzakta fakat hala bazı büyük sonuçlar kazanmayı bekliyoruz.”

Sosyal Medya Hesaplarınızla veya Üye Olarak Yorum Yapabilirsiniz