Palmer Yaşanan Sorunlara Rağmen Geleceği Hakkında Endişeli Değil

3

Renault’nun İngiliz pilotu Jolyon Palmer, sezonun geride kalan bölümündeki formuna rağmen geleceği hakkında endişe duymadığını söyledi. Palmer 2016 Malezya GP’sinden bu yana puan alamadı.

İngiliz pilot, şimdiye kadar takım arkadaşı Nico Hulkenberg’e göre çok sönük kaldı. Geride bıraktığımız sekiz yarışın hepsinde sıralama turlarında Hulkenberg’e yenilen Palmer’ın performansı Renault için sorun yaratıyor. Takım geçtiğimiz günlerde “Puan alabilecek iki pilota ihtiyacımız var” diyerek Palmer’ı baskı altına almıştı.

Sezon sonuna kalmadan takımdan ayrılabileceği bile söylenen 2014’ün GP2 şampiyonu Palmer, gelecekte neler olacağı konusunda endişe duymadığını açıkladı.

“Bu dedikoduları kim üretiyor hiçbir fikrim yok. Yine de şunu açıkça belirtmeliyim ki performansımdan dolayı hayal kırıklığı yaşıyorum.”

“Takımla birlikte gelişmeye çabalıyorum. Takım tamamen arkamda. Desteklerini takdir ediyorum fakat benim hedefim daha iyi bir iş çıkarmak. Bunun için çılgınca çalışıyorum.”

“Bu bir takım sporu. Takımım beni destekliyor. Takımın desteğiyle birlikte bu problemleri aşmak benim elimde. Sorunların üstesinden geleceğimden eminim, fakat şu an benim lehime gitmeyen birçok şey var.”

“Her ağızdan bir hikaye çıkıyor. Bu hikayeleri kim, nasıl çıkartıyor bilmiyorum ama endişeli değilim. Hafta sonları yaklaştıkça odaklanıyorum. Günün sonunda gelişmek ve aldığım sonuçların benim yerime konuşmasını istiyorum.”

3 YORUMLAR

Sosyal Medya Hesaplarınızla veya Üye Olarak Yorum Yapabilirsiniz