Ocon, En İyi Sıralama Seansından Sonra Önüne Bakıyor

0

Bugünkü sıralama turlarında, Esteban Ocon güçlü formunu sürdürdü ve takım arkadaşına meydan okudu. Genç Fransız umut verici temposunu ve bu sezon öğrendiklerini pratiğe dönüştürerek gösterdi.Ocon, “Kariyerimdeki en iyi sıralama pozisyonuydu, seanstan çok mutluyum” dedi.

“En hızlı turumda küçük bir hata yaptım ve bu muhtemelen bana bir pozisyona mal oldu, ancak bir takım olarak durumun her adımını geliştiriyoruz.”

Ocon sıralamalarda elinden gelen her şeyi yaptı ve Bakü pistinin dar sokaklarında aracını kullanırken hatasız bir sürüş ortaya koydu.

“Bugün her şey sınırları zorlamakla ilgiliydi. Duvara üç kez dokundum, dün yapmadığım bir şey, ama bugün her şeyi vermek istedim. Yarınki yarış için güçlü bir konumdayız ve burada bir şey olabileceğini biliyoruz. Sıkı bir pist ve hata yapmamak çok zor.” 

Ocon, yarışta istikrarlı olmanın yanı sıra ilk turların çok önemli olacağına inanıyor. 

“Güçlü bir ilk tur son derece önemli olacak, ancak en önemli şey yarışı bitirmek. Eğer burada (yarışı) bitirirseniz, büyük puanlar toplayabilirsiniz. Hızımız iyi ve iyi sonuç alabileceğimizden eminim”

Sosyal Medya Hesaplarınızla veya Üye Olarak Yorum Yapabilirsiniz