Wolff ve Hamilton Buzları Eritti

1

Lewis Hamilton, Toto Wolff’le yaptığı görüşme sonrası olumlu konuştu.

Lewis Hamilton, takım patronu Toto Wolff’le buluşup, geçtiğimiz ay sezonun son yarışı Abu Dhabi’den sonra buzları eritti. İkili, gelecek yıl takımlarının daha da güçlü olacağı hususunda son derece kararlıydı.

Hamilton, Toto Wolff’ün mutfağında çektiği Instagram videosunda şunları söyledi: “Şimdi inanılmaz bir toplantı yaptık. Sadece size gelecek sezon en güçlü takım olacağımızın haberini vermek için bir mesaj yollamak istedim. Bu şampiyona için yeniden savaşmayı iple çekiyoruz.”

Abu Dhabi’de Hamilton, takım emirlerini dinlemeyerek Nico Rosberg’i arkasında pilotlara yaklaştırmak için yavaşlamıştı. Rosberg’in yarışı ikinci bitirerek şampiyon olmuş olmasına rağmen Wolff, yarışın hemen sonrasında Hamilton’ı “anarşist” olmakla suçlamıştı. Ancak çiçeği burnunda şampiyonun emekliliğini açıklamasının ardından takım içindeki dengeler ani bir şekilde değişti.

Geçen hafta Wolff, anın sıcaklığıyla yanlış karar verdiklerini, pilotların pist üstünde savaşmakta serbest bırakılmış olmasının doğru olduğunu, takım emirlerinin doğru karar olmadığını söylemişti.

Toplantı hakkında Wolff, “Birlikte birkaç güzel saat geçirdik. Gerçekten inanılmaz bir toplantı gerçekleştirdik ve 2017’de çok güçlü olarak geri dönüyor olacağız” şeklinde konuştu.

1 Yorum

Sosyal Medya Hesaplarınızla veya Üye Olarak Yorum Yapabilirsiniz