Hamilton: İmkansız İhtimallerle Baş Başayım

0

Sezonun son yarışına girerken, Lewis Hamilton umutlarının azaldığını kabul etti.

Britanyalı pilot, son üç yarışı kazanmış olmasına takım arkadaşı Nico Rosberg’in hala 12 puan gerisinde. Abu Dhabi’de üçüncü olmak sezonu istikrarlı bir şekilde buraya getiren Rosberg için ilk şampiyonluğunu almaya yetecek, Hamilton’ın yarışı kaçıncı sırada bitirdiğine bakılmayacak.

Üst üste iki sezondur şampiyon olan Hamilton, olasılıkların kendi aleyhinde olduğunu kabul ediyor. Fakat kaybetse bile bu sezondaki performansıyla gurur duyacağının üzerinde duruyor.

“Mükemmel bir sezon olmadı ve bu hafta ne yaparsam yapayım epey imkansız ihtimallerle baş başayım. Fakat pes etmem, etmeyeceğim. Ne kadar yabancı görünseler de neler olacağını asla bilemezsiniz. Her şeyimi verdikten ve en iyi performansımı yansıttığım sürece başardıklarımdan ve kendimden gurur duyacağım.”

“Ve ne olursa olsun, geçtiğimiz birkaç yılda paylaştığımız bu başarının bir parçası olmuş herkesle gurur duyuyorum. Bu haftaya her yarışa nasıl yaklaşıyorsam öyle yaklaşıyorum. Kazanmak istiyorum ve sezonu tepede bitirmek için elimden geleni yapacağım.”

 

Sosyal Medya Hesaplarınızla veya Üye Olarak Yorum Yapabilirsiniz