Simülasyon Dünyasından Haberler

0

Forza Horizon 3 Satışa Sunuldu

Microsoft, XBox One ve PC için ilk kez eş zamanlı çıkan Forza Horizon 3’ü resmi olarak satışa sundu. E3 2016’da Game Critics tarafından ” Yılın En İyi Yarış Oyunu ” seçilen Forza serisinin 9. oyunu Avustralya’da geçiyor.

Oyun dünyasının en büyük haritalarından birine sahip olan Forza Horizon 3’de 350’den fazla lisanslı araç bulunuyor. Yollarda görmeye alışık olduğumuz araçlardan arazi şartları için tasarlanmış 4 çeker araçlara, klasik araçlardan süper spor otomobillere kadar geniş bir liste bulunuyor.

Yeni oyun modları, 12 oyuncuya kadar multiplayer desteği, araçların kişiselleştirme seçenekleri ve hem konsol hem bilgisayar için oynanabilir olmasıyla dikkat çeken Forza Horizon 3’ü aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz. Oyunun satış fiyatı 260 TL’den başlıyor…

SATIN AL

rFactor 2

rfactor-2-nissan

ISI’nın 2012 Ocak ayında demosunu çıkardığı ve gelişimi devam eden rFactor 2, Studio 397 adında yeni bir oluşumun kanatları altına geçti.

Luminis ve ISI’nın birleşmesiyle doğan Studio 397’nin rFactor 2 için çalışmaları başladı. İlk etapta oyuna DX11 ve VR desteğinin gelmesi bekleniyor.  Daha önce lisansı alınan Nissan GTR Nismo GT500 ile IndyCar’ın destek serileri Pro Mazda ile USF2000’de sırada bekleyen araçlardan…

iRacing 

iracing-nissan iracing-audi-90

Eylül ayı başında Le Mans’ın koşulduğu La Sarthe pistini kullanıcılarına sunan iRacing.com, daha sonra sırasıyla 2 klasik aracı bünyesine katmıştı. Audi 90 GTO ve Nissan GTP ZX Turbo’nun gelişiyle beraber 30 dakikalık yarışların koşulduğu Kamel GT ( 1989 IMSA Camel GT’ye itafen ) yeni bir seri açıldı.

Gelecek ay Le Mans’ın gelişi şerefine GT3 araçları ve Daytona Prototype ile birlikte 24 saat yarışı koşulacak.

RaceRoom

raceroom-2016-audi-tt-r-cup

Sector3 Studios, DTM’in destek serisi Audi TT-R Cup’ın 2016 versiyonunu oyuna eklemeye hazırlanıyor.

İlk kez 2015 yılında koşulmaya başlanan ve hali hazırda oyunda yer alan TT Cup araçları, 2016 yılına ait yeni fizik ve skinlere kavuşacak.

The Crew

the-crew-kapak

Ubisoft’un NFS’si olarak adlandırabileceğimiz, beğeninin yanında bol eleştiri de alan The Crew oyunu Ubisoft 30. yıl kutlaması kapsamında 30 Eylül’e kadar ücretsiz. Uplay hesabı edinip ana ekrana gelen duyuru kısmından oyunu sınırsız olarak ücretsiz edinebilirsiniz.

The Crew – Ücretsiz Satın Al

 

 

 

Sosyal Medya Hesaplarınızla veya Üye Olarak Yorum Yapabilirsiniz